światło

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

komponowanie wystaw sklepowych

Witryna sklepowa
Autor: Viktor & Rolf
Źródło: Viktor & Rolf
Wykorzystanie powierzchni na wystawie sklepowej jest nie lada sztuką. Dobra aranżacja ekspozycji sklepowej częstokroć rozstrzyga o tym, czy nabywca przekroczy progi danego sklepu. Spektakularny, oraz atrakcyjny prezencja witryny jest znakomitą i najskuteczniejszą postacią reklamy. Dekoracje witryn sklepowych to zastosowanie wiedzy psychologicznej, marketingu, zasad kompozycji plastycznych do sporządzania fantastycznych ekspozycji, jak i do planowania ekspozycji sklepowych, które umożliwiają sukces handlowy, przyciągną oko klienta i zainspirują do realizacji zakupów.

Latarki czołowe - wszechstronne narzędzia, jakie przydadzą się każdemu w wszelkiej sytuacji

Latarka
Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR
Z całą pewnością każdy z nas obsługuje się czasami latarką. To narzędzie często nadaje się gdy próbujemy coś znaleźć w słabo oświetlonym pomieszczeniu lub podczas gdy powracamy do mieszkania późnym wieczorem. A co w takim razie kiedy nagle zgaśnie światło, a my posiadamy obie ręce zajęte?

Telebim okazuje się odporny na warunki pogodowe

billboardy i telebimy reklamowe
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Telebim spisze się w różnorakich sytuacjach

Myśląc o odpowiedniej lokalizacji dla naszej reklamy zazwyczaj pragniemy, żeby były to miejsca mocno zamieszkane, gdyż jedynie wtedy będziemy posiadali gwarancję, że odpowiednia ilość ludzi będzie miała szansę się z nią zapoznać.