Czas na program lojalnościowy

Możemy wylewać z siebie siódme poty. Możemy siedzieć w pracy po nocach. Możemy próbować także dużo rozmaitych rzeczy, ale zawsze musimy pamiętać o najistotniejszym – powodzenie naszego biznesu w głównej mierze zależy od satysfakcji naszych konsumentów, których, rzecz jasna, wpierw powinniśmy do siebie przyciągnąć. Bezużyteczny będzie nasz wysiłek, jeśli nie odnajdziemy odbiorców naszych usług.

Stąd też każdy początkujący właściciel firmy bez względu na branżę powinien przyswoić sobie najważniejsze zasady efektywnego marketingu.

otwarty kalendarz

Autor: Complete Merchandise
Źródło: http://www.flickr.com

To nie jest tylko przedmiot naukowy, to prawdziwa filozofia. Specjaliści od marketingu, którzy posiadają już spore doświadczenie, są wstanie dokonać prawdziwych cudów. Stąd też jeśli tylko nasza firma da radę udźwignąć taki balast finansowy, nie należy na takim fachowcu oszczędzać. Środki zainwestowane w akcje marketingowe zwrócą się prędzej, niż nas możemy to sobie wyobrazić.

Czytaj dalej

We współczesnym biznesie karierę robi marketing relacji. Dzisiaj nie wystarczy tylko ogłosić się lokalnej prasie, porozwieszać plakaty, czy zrobić reklamówkę w telewizji. Współczesny klient jest wyjątkowo wybredny i my powinniśmy pierwsi wyciągnąć do niego rękę. Jak sama nazwa wskazuje, ten gatunek marketingu skupia się stwarzaniu mocnych stosunków z naszym klientem. Nie jest sztuką zdobyć klientów. Później trzeba ich jeszcze zatrzymać przy sobie.
Właśnie dlatego zrodziły się programy lojalnościowe

sterta banknotów

Autor: Vsevolod Knyazev
Źródło: http://www.flickr.com

. Na pewno każdy z nas ma w portfelu całą kolekcję plastikowych kart. Otrzymaliśmy je podczas pobytu w różnych sklepach. To jest bardzo istotna część tego planu. Dowolna firma, która pragnie zatrzymać przy sobie konsumentów, zwabia ich do siebie takim właśnie miłym gestem. Dostając do rąk kartę stałego klienta, dowiadujemy się, że odtąd jesteśmy członkiem ekskluzywnego klubu. Taka wiadomość cudownie łechce nasze konsumenckie ego. Czujemy się zauważeni i dowartościowani. Dodatkowo, dowiadujemy się, że dzięki posiadaniu tej luksusowej karty, możemy skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji, niedostępnych dla pozostałych klientów.

Zainteresowały Cię informacje zamieszczone w tym miejscu? Jeśli tak, to kliknij tu oraz odkryj stronę, która także Cię się spodoba.

Właściciele popularnych sieci dają nam w ten sposób wyraźny komunikat: jesteśmy dla nich ważni, jesteśmy wyjątkowi!

Reszta tutaj programylojalnosciowe.pl
 

, ,

Related posts

Latest posts

Wydajny reklama w teraźniejszych czasach

Jeżeli jesteś właścicielem bądź menadżerem wysokiego szczebla jakiegokolwiek przedsiębiorstwa, to świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak ogromna konkurencja panuje we wszystkich sektorach gospodarki, co wiąże się nade wszystko z istotą wolnorynkowego ustroju gospodarczego. W momencie, kiedy tak naprawdę każdy może rozpocząć działalność gospodarczą, kompletnie naturalne jest to, że tak wiele podmiotów gospodarczych oferuje taki sam wyrób tudzież usługę. To właśnie bezpośrednio przekłada się na to, iż dosłownie wszystkie firmy muszą ze sobą konkurować o każdego kolejnego klienta. Nie jest to takie proste, jak mogłoby wyglądać, o czym przekonało się już mnóstwo przedsiębiorców. Kiedy osiągniemy wysoką jakość produktu, to zostaje nam tylko marketing, a zatem jego rozreklamowanie albo promocja wśród potencjalnych odbiorców.

Jak wykorzystać narzędzie youtube w nowoczesnym marketingu

Youtube. Szerokie okno na świat. Skarbnica informacji, promocja własnego „ja” i własnych talentów. Od pewnego czasu to także fantastyczna popularyzacja własnej działalności. Wiedzmy, że prowadzenie własnego kanału filmowego na tym serwisie, nie jest ani drogie ani skomplikowane.

W jaki sposób efektywnie szukać noclegów w letnich miesiącach w Polsce

Udając się na wakacje, jeżeli się wszystko planuje samemu a nie z biurem podróży, trzeba zadbać o odpowiednie noclegi. Latem najbardziej popularnymi miejscami na spędzenie wolnego czasu są głównie miejscowości nad Bałtykiem i na Mazurach. W słoneczne, upalne dni w większości takich miejsc ciężko znaleźć trochę wolnego miejsca na plaży, są tam także doskonałe warunki do uprawiania wodnych sportów.