Czy warto korzystać z reklamy miejskiej? Jakie ma ona plusy, kiedy jest sens stosować?

Reklama zewnętrzna to doskonały sposób, by dotrzeć do ludzi w różnorodnych miejscach. Nie ma znaczenia, czy w tej chwili pracują, gadają z kimś, jadą na urlop lub zwyczajnie chodzą po mieście, tego typu reklama jest w stanie do nich dotrzeć. Reklama zewnętrzna oferuje możliwości w zakresie dotarcia do odbiorców o każdej porze, jak również oddziałuje na ludzi w nienachalny sposób. Billboardy są dzisiaj praktycznie wszędzie.

telebimy reklamowe

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com

Jeśli do zwykłej przestrzeni reklamowej włożymy trochę kreatywności, to nagle otrzymujemy nowego rodzaju przestrzeń na reklamę, jaka wcześniej była średnio wykorzystana. Według różnego rodzaju badań kampanie outdoorowe są jednymi z bardziej opłacalnych form reklamy – przykładowo: dailymotion telebim. Gdy porównamy reklamy (zobacz pozycjonowanie stron przez Artefakt.pl) zewnętrzne do innych form reklamowych, to zobaczymy, że w przeciwieństwie do telewizyjnych czy radiowych, outdoor to medium, jakiego nie możemy po prostu wyłączyć albo ściszyć. Jeśli chodzi o tradycyjne formy reklamy, konsument ma możliwość regulowania jej odbioru, w temacie reklamy zewnętrznej, odbiorca nie ma nad nią kontroli. Taka reklama wszędzie oddziałuje tak samo, nie ma znaczenia czy mowa o dużej światowej metropolii czy o telebimy Podlaskie. Bardzo interesującą możliwością dla zleceniodawców jest fakt, że posiadają oni całkowitą kontrolę nad tym, gdzie będzie widoczna taka reklama. Następnym plusem jest to, że reklama na zewnątrz zauważana jest przez wielkie grono odbiorców. Każdego dnia ludzie muszą pokonać jakąś odległość od miejsca zamieszkania do swojej pracy. A później z powrotem.

reklama w mieście

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com

W przypadku zmotoryzowanych, stanie w korkach należy do codzienności, w związku z tym znużeni na pewno będą poszukiwać jakiegoś punktu zaczepienia. W takich sytuacjach jest bardzo możliwe, iż zwrócą uwagę na naszą reklamę. Tak to właśnie wygląda w różnych miejscach, przykładowo telebimy Podkarpackie – .

Masz zamiar przejrzeć nowy artykuł na ten obszerny temat? Więc najedź na link tu… (http://paudio.pl/) i przenieś się do nowej witryny, którą dla Ciebie stworzyliśmy.

Tak więc, czy tego chcemy czy nie, tego typu przekazy reklamowe zapadają nam w pamięć. Dzięki więc tego rodzaju formie reklamy, jaka dość często odciąga nas od codzienności, nie czujemy, iż informacja jest nam narzucana, a tak na dobrą sprawę się dzieje w sytuacji głośnych, zajmujących reklam innego rodzaju. Dla wielu odbiorców tego typu forma reklamowania artykułów jest bardziej do zaakceptowania.

, , ,

Related posts

Jak wykorzystać narzędzie youtube w nowoczesnym marketingu

Youtube. Szerokie okno na świat. Skarbnica informacji, promocja własnego „ja” i własnych talentów. Od pewnego czasu to także fantastyczna popularyzacja własnej działalności. Wiedzmy, że prowadzenie własnego kanału filmowego na tym serwisie, nie jest ani drogie ani skomplikowane.

Odzież służbowa staje się wyznacznikiem prestiżu, zatem w bankach oraz pensjonatach pracują odpowiednio ubrani podwładni

Schludny wygląd i uśmiechnięta twarz nierzadko decydują o pomyślnym przebiegu rekrutacji, przykładowo na stanowisko asystentki. Pomimo tego że w anonsach według obowiązującego prawa nie wolno stosować takich zwrotów jak miła aparycja albo wiek do 30 lat, to są stosowane nagminnie. Zresztą ten fakt nie zaskakuje, gdyż pracownik, który ma styczność z nabywcą jest pierwszym i jednocześnie najważniejszym reprezentantem danej firmy.

Nowoczesna forma reklamy, która dojdzie do wielu osób – telebim LED

W współczesnych czasach możemy wyróżnić dużo różnych form reklamy, z jakich jedne cieszą się większą, zaś inne mniejszą skutecznością. Niemało firm i przedsiębiorców decyduje się dziś na reklamę wyświetlaną na telebimach. Jeżeli zależy Ci na skutecznej i udanej reklamie, jaka w łatwy sposób dotrze do wielkiego grona odbiorców to bezsprzecznie telebim będzie dla Ciebie właściwy.

Latest posts

Wydajny reklama w teraźniejszych czasach

Jeżeli jesteś właścicielem bądź menadżerem wysokiego szczebla jakiegokolwiek przedsiębiorstwa, to świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak ogromna konkurencja panuje we wszystkich sektorach gospodarki, co wiąże się nade wszystko z istotą wolnorynkowego ustroju gospodarczego. W momencie, kiedy tak naprawdę każdy może rozpocząć działalność gospodarczą, kompletnie naturalne jest to, że tak wiele podmiotów gospodarczych oferuje taki sam wyrób tudzież usługę. To właśnie bezpośrednio przekłada się na to, iż dosłownie wszystkie firmy muszą ze sobą konkurować o każdego kolejnego klienta. Nie jest to takie proste, jak mogłoby wyglądać, o czym przekonało się już mnóstwo przedsiębiorców. Kiedy osiągniemy wysoką jakość produktu, to zostaje nam tylko marketing, a zatem jego rozreklamowanie albo promocja wśród potencjalnych odbiorców.

Jak wykorzystać narzędzie youtube w nowoczesnym marketingu

Youtube. Szerokie okno na świat. Skarbnica informacji, promocja własnego „ja” i własnych talentów. Od pewnego czasu to także fantastyczna popularyzacja własnej działalności. Wiedzmy, że prowadzenie własnego kanału filmowego na tym serwisie, nie jest ani drogie ani skomplikowane.

W jaki sposób efektywnie szukać noclegów w letnich miesiącach w Polsce

Udając się na wakacje, jeżeli się wszystko planuje samemu a nie z biurem podróży, trzeba zadbać o odpowiednie noclegi. Latem najbardziej popularnymi miejscami na spędzenie wolnego czasu są głównie miejscowości nad Bałtykiem i na Mazurach. W słoneczne, upalne dni w większości takich miejsc ciężko znaleźć trochę wolnego miejsca na plaży, są tam także doskonałe warunki do uprawiania wodnych sportów.