Akcesoria do kawiarni i restauracji.

Nasz sklep online, proponuje sprzedaż atrakcyjnych akcesoriów do restauracji. W tym miesiącu szczególnie polecamy: przyprawniki i karty menu restauracji. Nasze profesjonalne doświadczenie i wiedza, pozwala nam na wykonywanie nawet najbardziej nietypowych zadań i sytuuje nas w kręgu liderów sprzedaży akcesoriów branży gastronomicznej w Polsce.

Menu

Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com
Karty menu restauracji są pierwszą rzeczą, zaraz po wystroju, na którą zwróci uwagę klient po przyjściu do Twojego lokalu. Jeśli chcesz aby się nie rozczarował, pamiętaj by karta była czysta, estetyczna i czytelna. Nasze karty menu restauracji charakteryzują się starannym wykonaniem, oryginalnym wzornictwem oraz solidnością.

Zainteresował Cię ten tekst? Zatem czytaj też (https://www.hurtplus.pl/wyroby-tytoniowe-c-243.html), co chcesz na nowej stronie, którą z radością dla Ciebie przygotowaliśmy.

Za sprawą zastosowania materiałów najwyższej jakości, są też odporne na nieczystości. Oferujemy profesjonalne karty menu restauracji w dowolnych wymiarach i najmodniejszych wzorach. Produkujemy karty z eco skóry, drewna, kartonu i z wielu innych tworzyw. Wzory i kolorystyka naszych produktów są indywidualnie dopasowywane do wystroju restauracji klienta. Napisy wykonujemy różnymi technikami: złocenie, wytłaczanie, wypalanie laserem, sitodruk, malowanie ręczne itd.. Karta menu restauracji zazwyczaj posiada 10 koszulek krystalicznych, które można samodzielnie wymieniać. Oferowane przez nas karty menu restauracji mają wygrawerowane dowolne logo, ale też fotografie lub grafikę (Decorest akcesoria do restauracji).

Oprócz tego polecamy przyprawniki – oryginalne i praktyczne organizery na przyprawy.Najwyższej jakości pudełka na przyprawy mają 6 pojemników. Pierwsze co przykuwa uwagę to doskonała jakość wykonania produktu. Szwajcarska precyzja i najlepszej jakości materiał są widoczne na pierwszy rzut oka.Przezroczyste pudełko pozwala widzieć zawartość wszystkich pojemniczków. Ponadto pojemniki posiadają wyraźne opisy ich zawartości, zabezpieczone przed zabrudzeniem i łatwe do wymiany – przyprawniki do restauracji i kawiarni.

Przyprawniki

Autor: amyshuff
Źródło: http://www.flickr.com

Każdy pojemnik posiada 4 skale dozowania przypraw – trzy rzędy tradycyjnych dziurek różnej wielkości oraz jeden duży otwór pozwalający wsypać większą ilość przyprawy za jednym razem. Regulacja jest bardzo stabilna, dzięki czemu wsypiemy zawsze tyle przypraw, ile chcemy. Do początkowego zestawu dołączone są szczelnie zamknięte worki z przyprawami.

Masz chęć poznać inne podobne przydatne sugestie? Jeśli tak, to zobacz tutaj pizza radom, a niewątpliwie nie odczujesz zawodu.

Pojemniczki przeznaczone są do kolejno wymienionych przypraw: soli, pieprzu, zmielonej papryki, curry, oregano oraz bazylii. Pudełko i pojemniczki zostały wykonane tak, by zmieściły się w standardowej szafce kuchennej. Wymiary pojemnika wynoszą : wysokość 8, cm, długość 20 cm szerokość 12 cm. Gwarancja na przyprawniki wynosi 2lata.

, , , , ,

Related posts

Jak wykorzystać narzędzie youtube w nowoczesnym marketingu

Youtube. Szerokie okno na świat. Skarbnica informacji, promocja własnego „ja” i własnych talentów. Od pewnego czasu to także fantastyczna popularyzacja własnej działalności. Wiedzmy, że prowadzenie własnego kanału filmowego na tym serwisie, nie jest ani drogie ani skomplikowane.

Odzież służbowa staje się wyznacznikiem prestiżu, zatem w bankach oraz pensjonatach pracują odpowiednio ubrani podwładni

Schludny wygląd i uśmiechnięta twarz nierzadko decydują o pomyślnym przebiegu rekrutacji, przykładowo na stanowisko asystentki. Pomimo tego że w anonsach według obowiązującego prawa nie wolno stosować takich zwrotów jak miła aparycja albo wiek do 30 lat, to są stosowane nagminnie. Zresztą ten fakt nie zaskakuje, gdyż pracownik, który ma styczność z nabywcą jest pierwszym i jednocześnie najważniejszym reprezentantem danej firmy.

Nowoczesna forma reklamy, która dojdzie do wielu osób – telebim LED

W współczesnych czasach możemy wyróżnić dużo różnych form reklamy, z jakich jedne cieszą się większą, zaś inne mniejszą skutecznością. Niemało firm i przedsiębiorców decyduje się dziś na reklamę wyświetlaną na telebimach. Jeżeli zależy Ci na skutecznej i udanej reklamie, jaka w łatwy sposób dotrze do wielkiego grona odbiorców to bezsprzecznie telebim będzie dla Ciebie właściwy.

Latest posts

Wydajny reklama w teraźniejszych czasach

Jeżeli jesteś właścicielem bądź menadżerem wysokiego szczebla jakiegokolwiek przedsiębiorstwa, to świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak ogromna konkurencja panuje we wszystkich sektorach gospodarki, co wiąże się nade wszystko z istotą wolnorynkowego ustroju gospodarczego. W momencie, kiedy tak naprawdę każdy może rozpocząć działalność gospodarczą, kompletnie naturalne jest to, że tak wiele podmiotów gospodarczych oferuje taki sam wyrób tudzież usługę. To właśnie bezpośrednio przekłada się na to, iż dosłownie wszystkie firmy muszą ze sobą konkurować o każdego kolejnego klienta. Nie jest to takie proste, jak mogłoby wyglądać, o czym przekonało się już mnóstwo przedsiębiorców. Kiedy osiągniemy wysoką jakość produktu, to zostaje nam tylko marketing, a zatem jego rozreklamowanie albo promocja wśród potencjalnych odbiorców.

Jak wykorzystać narzędzie youtube w nowoczesnym marketingu

Youtube. Szerokie okno na świat. Skarbnica informacji, promocja własnego „ja” i własnych talentów. Od pewnego czasu to także fantastyczna popularyzacja własnej działalności. Wiedzmy, że prowadzenie własnego kanału filmowego na tym serwisie, nie jest ani drogie ani skomplikowane.

W jaki sposób efektywnie szukać noclegów w letnich miesiącach w Polsce

Udając się na wakacje, jeżeli się wszystko planuje samemu a nie z biurem podróży, trzeba zadbać o odpowiednie noclegi. Latem najbardziej popularnymi miejscami na spędzenie wolnego czasu są głównie miejscowości nad Bałtykiem i na Mazurach. W słoneczne, upalne dni w większości takich miejsc ciężko znaleźć trochę wolnego miejsca na plaży, są tam także doskonałe warunki do uprawiania wodnych sportów.