Gdy skuteczna reklama w większym mieście, to obowiązkowo w formie Telebimów!

Telebimy są przyrządami w dzisiejszych czasach niezwykle często używanymi. Są to ekrany, w większości przypadków o wielkich wymiarach, wyświetlające obrazy wielobarwne. Złożone są one z pojedynczych lampek diodowych. Tak zwana reklama na ledach jest ogromnie chętnie wykorzystywanym rodzajem reklamowania. Sposób ten jest bowiem jednym z najnowocześniejszych, z uwagi na wykorzystane urządzenia. Telebimy zwykle można zobaczyć w dużych miejscowościach, a im bardziej rozległy ośrodek, tym więcej się takich rozwiązań spotyka.

Wisząca reklama zewnętrzna

Autor: Bill Smith

Poza tym ta metoda reklamowania dociera często do miast mniej znaczących. Przykładowo telebim w Cieszynie umieszczony został przy najważniejszym skrzyżowaniu w mieście. Jest więc zlokalizowany dobrze z uwagi na korzyści z reklamy.

Urządzenia w Polsce

W Polsce obecnie coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na promowanie się przy pomocy telebimów. Forma taka jest coraz bardziej popularna także z uwagi na to, że coraz większą liczbę zakładów stać na tę formę reklamy. Można zauważyć także, że na telebimach rozpowszechnia się reklamy o bardzo zróżnicowanej zawartości i z rozmaitych gałęzi.

Telebimy w mieście

Źródło: www.medas-media.com.pl

Przykładowo telebim w Bogatyni jest zjawiskiem, które można już zobaczyć, lecz nadal raczej rzadko. Małe miasta często mają jedną lub dwie reklamy na takich urządzeniach, tendencja do stosowania ich jednak stale wzrasta. Podobnie kwestia wygląda po wpisaniu w wyszukiwarkę internetową zwrotu „telebim w Olecku”. Przyrządów takich jest tam tylko kilka.

Regulacje i ograniczenia

W związku z wykorzystaniem telebimów związanych jest często dużo skandali i wątpliwości. Niektóre z nich wiążą się z elementami prezentowanymi na reklamach wielkoformatowych. Zdarza się bowiem niejednokrotnie, że reklamy te zaweirają przekaz obraźliwy lub o zabarwieniu erotycznym. Niejednokrotnie również zlokalizowanie telebimów wydaje się niestosowne, przykładowo w sąsiedztwie obiektów sakralnych.

Umieszczanie telebimów określone jest przez specjalne zapisy prawne.

W gąszczu otaczających nas danych niełatwo jest znaleźć rzeczywiście przydatne informacje. Dlatego jeśli interesuje Cię tego typu post, to koniecznie zobacz rekomendowane info.

Ich odległość od drogi jest na przykład ściśle ustalona, by światło nie oślepiało uczestników ruchu. O zapotrzebowaniu na tę formę reklamy świadczy popularność fraz w rodzaju „korzystna na ekranie LED w Bytomiu” w Internecie.

, , , ,